"Młode głowy"
"Młode głowy"
Nasz wyjazd integracyjny „Młodych głów” odbył się w Ośrodku Dominikana.
Celem naszego wyjazdu było zwiększenie motywacji i zaangażowania w społeczne relacje. Wzbudzając tym samym chęć przeżycia przygody, spotkania się z czymś nowym. Kształtowanie cech charakteru jak: koleżeńskość, wytrwałość, pomoc, zaradność, poprawa kondycji fizycznej, wzrost pewności siebie , poczucie celu, wrażliwości, odpowiedzialności, więź z czteronożnym przyjacielem, która uczy szeroko rozumianą empatię.
Na początku zapoznaliśmy się z regulaminem i zasadami obowiązującymi na terenie całego Ośrodka. Poznaliśmy ciekawostki na temat świata koni i omówiliśmy poszczególne elementy sprzętu jeździeckiego. Następnie przeszliśmy do czyszczenia oraz siodłania koni. Każdy z nas miał możliwość przejażdżki na koniu podczas której wykonywaliśmy różne ćwiczenia. Następną atrakcją był tor przeszkód doskonalący sprawność fizyczną. Zabawę zakończyliśmy ciepłym posiłkiem w postaci kiełbasek i pysznej drożdżówki, który wspólnymi siłami zorganizowali opiekunowie wyjazdu Karolina Rózga i Katarzyna Lewandowska
Do zobaczenia wkrótce.
K.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!