Jasełka
"Są święta w naszym kalendarzu, najdroższe i najbliższe, bo wywołują falę marzeń najczulszych i najmilszych. "
W tym nastroju w dniu 17 grudnia odbyły się w naszej szkole jasełka dla rodziców i zaproszonych gości. Uczniowie swoimi występami zachwycili publiczność, a magiczny teatr cieni sprawił, że każdy z nas poczuł piękno Świąt Bożego Narodzenia.
To był magiczny czas.❤️❤️❤️

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!