Logo SP w Przepałkowie

Mikołajki

Ocena 0/5

Andrzejki to wieczór wróżb obchodzony w wigilię św. Andrzeja.

Kiedyś wróżby andrzejkowe przeznaczone były tylko dla niezamężnych panien. Współcześnie bawią się wszyscy. Oczywiście wróżby traktujemy z przymrużeniem oka. Przede wszystkim jest to czas na wesołą zabawę. 

Uczniowie przygotowali i przeprowadzili wróżby, umilając sobie czas smakołykami. 

Zabawa była super!

https://www.facebook.com/share/p/1KnUj6HEqe/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności