Aktywny do Kwadratu
W 2025r. uczniowie klasy II i III brali udział w projekcie "Aktywny do Kwadratu". Były to pozalekcyjne zajęcia sportowe, które odbywały się cyklicznie dwa razy w tygodniu. Ich celem było nie tylko dbanie o rozwój motoryczny, ale również nauka współpracy czy też kształtowanie postawy fair-play. Na ostatnich zajęciach w tym roku dzieci wzięły udział w Mikołajkowym Turnieju Gier Zręcznościowych. Rywalizacja obejmowała cztery konkurencje. Wśród dziewcząt najlepiej spisała się Antonina Laskowska. W kategorii chłopców największą liczbę punktów uzyskali: Piotr Zawadzki i Mikołaj Olski. Gratulujemy!
Serdecznie dziękujemy Pani Beacie Bukolt za zaangażowanie, energię oraz pasję włożoną w prowadzenie zajęć „Aktywny do Kwadratu”. Dzięki Pani pracy zajęcia były nie tylko pełne ruchu, ale także radości, motywacji i pozytywnej atmosfery. Liczymy na kontynuację zajęć.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!