Festyn Rodzinny
18 czerwca teren Szkoły Podstawowej w Przepałkowie wypełnił się radością, śmiechem i fantastyczną atmosferą podczas Festynu Rodzinnego. Było to wyjątkowe popołudnie pełne atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Całość rozpoczęła się występami uczniów z okazji Dnia Mamy i Taty.
Na uczestników czekały dmuchane zjeżdżalnie, spotkania ze zwierzętami (odwiedził nas nawet kangur), przejażdżki konne oraz przejażdżki ciuchcią Wrak Race, animacje,malowanie twarzy, stoiska kreatywne oraz mnóstwo pyszności – lody, wata cukrowa, popcorn, lemoniada, kiełbaska z grilla, ciasta i kultowe zakręcone frytki. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również licytacje, kolorowe proszki holi oraz pełna energii piana party, która dostarczyła uczestnikom niezapomnianych wrażeń.
Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich instytucji, organizacji i osób, które wsparły organizację naszego festynu. Dziękujemy:
• Komenda Powiatowa Policji w Sępólnie Krajeńskim za obecność, pokazy, pogadanki na temat bezpiecznych wakacji,
• Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Sępólnie Krajeńskim za pouczające zabawy i zagadki dotyczące zdrowia
• Krajeński Park Krajobrazowy. Strona Oficjalna. za przygotowanie atrakcji edukacyjnych i promocję walorów przyrodniczych regionu,
• Koło Gospodyń Wiejskich w Dębinach za przepyszne domowe wypieki,
• Koło Gospodyń Wiejskich w Komierowie za smakowite zakręcone frytki, lemoniadę, watę cukrową i popcorn,
• 3 Szczep Więcborskich Drużyn Harcerskich "Aurea Tria" za wspaniałą grę terenową i malowanie buziek,
• Biblioteka - Dom Kultury w Sośnie za oprawę muzyczną wydarzenia,
• OSP Komierowo za wspaniały wodny pokaz
• Animacje KLAWO za dmuchańce i piana party,
• Sala zabaw Leśna Przygoda za kreatywne kolorowe ramki,
• Wrak Race Team Osada za niezapomniane przejażdżki kolorową ciuchcią.
• Sołectwo Przepałkowo-Borówki za zorganizowanie animacji.
Dziękujemy również wszystkim wolontariuszom, nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom, którzy swoją obecnością stworzyli niezwykłą atmosferę tego dnia.
To dzięki Wam Festyn Rodzinny był prawdziwym świętem wspólnoty, radości i integracji. Do zobaczenia podczas kolejnych wspólnych wydarzeń! ❤️


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!