Bal Karnawałowy
W naszej szkole odbył się radosny i kolorowy Bal Karnawałowy. Sala wypełniła się muzyką, tańcem oraz pięknymi, pomysłowymi strojami, które wprowadziły wszystkich w wyjątkowy, karnawałowy nastrój. Dzieci bawiły się doskonale, biorąc udział w zabawach i konkursach oraz wspólnie spędzając ten wyjątkowy czas.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie pysznego poczęstunku, który był miłym uzupełnieniem wspólnej zabawy i sprawił uczestnikom wiele radości. Dzięki Państwa zaangażowaniu bal na długo pozostanie w naszej pamięci.
https://www.facebook.com/share/v/1DLogCQMQK/
https://www.facebook.com/share/p/1FU8Liai4G/


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!