Czekając na Boże Narodzenie
Tradycji stało się zadość- dzisiaj choinka w naszej szkole rozbłysła pięknymi światełkami. To znak, że wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i, że w naszej szkole rozpoczął się intensywny czas przygotowań.
W tym roku nasza szkolna choinka jest prezentem od Nadleśnictwa Runowo (dostawcą był Pan Marek Sobczyk), a stojak został zrobiony przez Pana Tomasza Łyska. Zapach choinki unosi się w całej szkole. Serdecznie dziękujemy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!