Logo SP w Przepałkowie

Czekając na Boże Narodzenie

Ocena 0/5

Tradycji stało się zadość- dzisiaj choinka w naszej szkole rozbłysła pięknymi światełkami. To znak, że wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i, że w naszej szkole rozpoczął się intensywny czas przygotowań.

W tym roku nasza szkolna choinka jest prezentem od Nadleśnictwa Runowo (dostawcą był Pan Marek Sobczyk), a stojak został zrobiony przez Pana Tomasza Łyska. Zapach choinki unosi się w całej szkole. Serdecznie dziękujemy.

https://www.facebook.com/share/r/17nune5kxq/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności