Dzień Czekolady
CZEKOLADA
Czy znajdzie się ktoś, kto jej nie lubi?
Jest słodka, aksamitna i rozpływa sie w ustach, a co najważniejsze porawia humor i pracę mózgu. Zawiera wiele składników odżywczych, w tym magnez, żelazo, witaminy B, E, A, i inne.
To właśnie czkolada była dzisiaj tematem naszych warsztatów. Wspólnie celebrowaliśmy, przypadający na jutro (12 kwietnia) Dzień Czekolady. Każdy, własnoręcznie przygotował własną tabliczkę czekolady z ulubionymi dodatkami.
Było pysznieeee.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!