Dzień Języków Obcych
26 marca w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych połączony z przywitaniem wiosny. Tradycyjnie tego dnia uczniowie zamienili się rolami z nauczycielami i poprowadzili dwie lekcje. Następnie wszystkie klasy zaprezentowały wylosowany wcześniej kraj, dzięki czemu dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek. Po tej części odbył się kolorowy przemarsz zakończony ogniskiem z kiełbaskami. Za nami kolejny udany dzień. Mamy nadzieję, że uświadomiliśmy wszystkim uczestnikom, że znajomość języków obcych ułatwia życie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!