Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka.
W tym dniu przedszkolaki poczuły się bardzo ważne w szkole odwiedzili ich z upominkami wójt Piotr Dobrzański oraz zastępca wójta Adam Ostrowski. Życzenia samych wesołych dni spędzonych w przedszkolu złożyli im też wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami.
Z okazji Dnia Przedszkolaka życzymy Wam, aby codziennie spotykało Was coś miłego, fajnego i dobrego. Życzymy uśmiechu od ucha do ucha oraz aby dni spędzone w Przedszkolu upływały Wam na rozwijaniu licznych talentów i pielęgnowaniu rodzących się przyjaźni.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!