Gminny Konkurs Recytatorski
Gminny Konkurs Recytatorski
W dniu dzisiejszym uczestniczyliśmy w Gminnym Konkursie Recytatorskim, który odbył się w Gminnym Domu Kultury w Sośnie, a zorganizowany był przez SP w Sośnie.
Naszą szkołę reprezentowali:
1. Anastazja Sadkowska - kl.0
2. Szymon Westphal - kl.0
3. Hanna Westphal - kl. 1
4. Zuzanna Chylewska - kl.1
5. Błażej Lewandowski - kl.2
6. Karol Jaginiak - kl.2
7. Klara Lewandowska - kl.3
8. Antonina Laskowska - kl.3
którzy zaprezentowali wysoki poziom artystyczny oraz duże zaangażowanie.
Uczestnicy recytowali utwory znanych poetów i pisarzy, zachwycając jury oraz publiczność interpretacją, dykcją i wrażliwością na słowo.
Poziom konkursu był bardzo wyrównany, a występy młodych recytatorów dostarczyły wielu wzruszeń i pozytywnych emocji. Komisja konkursowa, po długich obradach, wyłoniła również zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych z naszej szkoły:
II miejsce: Anastazja Sadkowska - kl.O
II miejsce: Zuzanna Chylewska - kl.1
III miejsce: Hanna Westphal - kl. 1
II miejsce: Klara Lewandowska - kl. 3
Wyróźnienia
Błażej Lewandowski - kl.2
Antonina Laskowska - kl.3
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi i talentu, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy organizatorom za przygotowanie wydarzenia oraz stworzenie inspirującej przestrzeni do rozwijania pasji recytatorskich.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!