Logo SP w Przepałkowie

Góra Grosza

Ocena 0/5

Szkolny Wolontariat przy Szkole Podstawowej w Przepałkowie informuje o zakończeniu tegorocznej zbiórki w ramach ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”.

Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli oraz rodziców udało się zebrać kwotę 290,33 zł.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w akcję i wsparły jej szczytny cel. Zebrane środki zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

https://www.facebook.com/share/p/1B5nE6CedW/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności