Jak zostać antropologiem?
Miniony piątek przyniósł nam ogrom wrażeń i pozytywnych emocji. Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w grze terenowej pt. " Jak zostać antropologiem", przygotowanej przez cudowne Panie Helenę i Martynę ze Stowarzyszenie Pracownia Etnograficzna.
Gra toczyła się w Komierowie, obejmowała 18 zadań dotyczących historii i dziejów tej miejscowości. Uczniowie pod przewodnictwem nauczycieli zaangażowali się w 100% w rozwiązywanie zadań. Nagrodą za poprawnie wykonane każdego punktu był kawałek układanki, który w całości przedstawiał czołg zatopiony w bagnach w okolicach Sępolenki.
W tym czasie zerówkowicze w przepięknych dworskich strojach odwiedzili pałac. Mogli się tam poczuć jak Księżniczki i Książęta.
Na zakończenie każdy otrzymał mapę etnograficzną Komierowa, zjadł pyszną kiełbaskę z grilla i słodkości.
Ta przygoda pozostanie w naszych pamięciach na bardzo długo.
Dziękujemy wszystkim, którzy umilili nam ten dzień.❣️❣️❣️
@Rada Rodziców przy SP w Przepałkowie
Kgw W Komierowie


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!