Lekcja biologii w formie odwróconej
Lekcja biologii w formule odwróconej
Na biologii role się odwróciły.
Uczennica Magda P. samodzielnie przygotowała i poprowadziła lekcję na temat różnorodności biologicznej.
W trakcie zajęć nie zabrakło:
- karty pracy,
- aktywizowania kolegów i koleżanek,
- wspólnej notatki podsumowującej,
- refleksji nad znaczeniem różnorodności biologicznej.
Gratulacje za świetne przygotowanie, odwagę i zaangażowanie!
To doskonały przykład, że uczniowie potrafią uczyć się od siebie nawzajem :)

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!