Mali artyści
Uczniowie w naszej szkole stworzyli przepiękny plakat, który z dumą ozdabia naszą szkołę! Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością, przedstawiając piękno wiosny w kolorowych rysunkach, kwiatach i wesołych motywach.
Dziękujemy naszym młodym artystom za ich zaangażowanie i wspaniałą pracę.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!