Logo SP w Przepałkowie

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Ocena 0/5

3 grudnia – Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

Przypomnieliśmy sobie o tym, o czym powinniśmy pamiętać codziennie: o szacunku, akceptacji i równości.

Razem z uczniami stworzyliśmy krótką rolkę, w której każdy z nich mówi o tym, jak ważne jest, by widzieć w drugim człowieku przede wszystkim… człowieka❤️.

Bez uprzedzeń.

Bez etykiet.

Bez barier.

Niech ta inicjatywa będzie zachętą, by częściej zatrzymać się na chwilę i zapytać: Co mogę zrobić, żeby komuś było łatwiej, bezpieczniej, po prostu – lepiej?

Małe gesty mają wielką moc.

Twórzmy przestrzeń, w której każdy czuje się ważny.

https://www.facebook.com/share/r/14MgBH6VTQ2/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności