Logo SP w Przepałkowie

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "O Pióro Wójta"

Ocena 0/5

Dzisiaj reprezentacja naszej szkoły: Magdalena Ł., Tymon M., Julia F., Maja Ż. i Wojciech L. wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym ,,O Pióro Wójta”, który odbył się w Szkole Podstawowej im. Mieczysława Droboszewskiego w Wąwelnie. Konkurs przebiegał w dwóch grupach wiekowych i polegał na napisaniu dyktanda o podwyższonym stopniu trudności. 

Wszyscy poradzili sobie świetnie.

Szczególne brawa dla uczennicy klasy VIII - Julii Falkowskiej , która zajęła II miejsce w starszej grupie wiekowej.

Gratulacje.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności