Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "O Pióro Wójta"
Dzisiaj reprezentacja naszej szkoły: Magdalena Ł., Tymon M., Julia F., Maja Ż. i Wojciech L. wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym ,,O Pióro Wójta”, który odbył się w Szkole Podstawowej im. Mieczysława Droboszewskiego w Wąwelnie. Konkurs przebiegał w dwóch grupach wiekowych i polegał na napisaniu dyktanda o podwyższonym stopniu trudności.
Wszyscy poradzili sobie świetnie.
Szczególne brawa dla uczennicy klasy VIII - Julii Falkowskiej , która zajęła II miejsce w starszej grupie wiekowej.
Gratulacje.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!