Kolejna szkolna nocka za nami. Jak zwykle była masa szalonej zabawy, której towarzyszył śmiech i radość. Wszyscy wrócili do swoich domów troszkę niewyspani, ale bardzo zadowoleni. Dziękujemy za udział. https://www.facebook.com/share/v/17zDKrDrgS/
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!