Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
✨ Dziś w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"! ✨
Uczniowie z różnych klas mieli okazję zmierzyć się z zadaniami z zakresu przyrody, przy okazji rozwijając swoje pasje i umiejętności naukowe.
Konkurs "Świetlik" to doskonała okazja, by poszerzyć swoją wiedzę i spróbować swoich sił w rywalizacji na szczeblu ogólnopolskim.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i trzymamy kciuki za wyniki!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!