Nie bój się prosić o pomoc:)
Drodzy Uczniowie, Rodzice i Opiekunowie,
Jako pedagog specjalny jestem tu, aby wspierać, towarzyszyć i pomagać w codziennych wyzwaniach – zarówno tych szkolnych, jak i osobistych.
Wiem, że każdy z nas czasem potrzebuje rozmowy, zrozumienia, chwili zatrzymania się. Nie musicie zmagać się z trudnościami sami. Czasami już jedno spotkanie, wspólna rozmowa czy inna perspektywa mogą wiele zmienić.
Jeśli:
-coś Cię martwi lub niepokoi,
-masz trudność w szkole, relacjach lub w domu,
-potrzebujesz wsparcia w nauce, organizacji czasu, emocjach,
-chcesz po prostu porozmawiać i zostać wysłuchanym...
Zapraszam do kontaktu.
Jesteś ważny/a i nie jesteś sam/a.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!