Program profilaktyczny "GADKI"
Proste rozmowy na ważne tematy- uczniowe klas I-III dołączyli do programu profilaktycznego Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę pt.,,Gadki".
,,GADKI" to rozmowy na temat kilku prostych zasad, które pomogą wzmocnić bezpieczeństwo dziecka i zwiększą jego ochronę przed krzywdzeniem, w tym – wykorzystywaniem seksualnym.
Dzieci dowiedzą się z GADEK, że to one decydują o swoim ciele, zawsze mają prawo powiedzieć „nie” i mogą szukać pomocy, jeżeli coś je niepokoi lub martwi.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!