Logo SP w Przepałkowie

Spotkanie Koła Emerytów

Ocena 0/5

Spotkanie Koła Emerytów w Szkole Podstawowej w Przepalkowie.

W naszej szkole odbyło się świąteczne spotkanie Koła Emerytów. Mieliśmy zaszczyt gościć Zastępcę Wójta Gminy Sośno, pana Adama Ostrowskiego.

Pani Dyrektor serdecznie przywitała wszystkich zebranych gości. Następnie goście obejrzeli przedstawienie świąteczne przygotowane przez uczniów, które wprowadziło wszystkich w wyjątkowy, bożonarodzeniowy nastrój.

Po części artystycznej odbył się wigilijny poczęstunek, podczas którego nie zabrakło rozmów i świątecznej atmosfery.

Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas .✨

https://www.facebook.com/share/r/16ujwziWXT/

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności