Szkolny Konkurs Ortograficzny
17 kwietnia w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny.
Uczniowie pisali dyktando o podwyższonym stopniu trudności w dwóch grupach wiekowych - klasy IV-VI i VII-VIII.
Zwycięzcami zostali: Magdalena Łysek i Tymon Minor z klasy V oraz Julia Falkowska z klasy VIII i Wojciech Lewandowski z klasy VII. Wezmą oni udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym ,,O Pióro Wójta”, który odbędzie się już w maju.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!