Logo SP w Przepałkowie

Szkolny Konkurs Ortograficzny

Ocena 0/5

17 kwietnia w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. 

Uczniowie pisali dyktando o podwyższonym stopniu trudności w dwóch grupach wiekowych - klasy IV-VI i VII-VIII.

Zwycięzcami zostali: Magdalena Łysek i Tymon Minor z klasy V oraz Julia Falkowska z klasy VIII i Wojciech Lewandowski z klasy VII. Wezmą oni udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym ,,O Pióro Wójta”, który odbędzie się już w maju.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

https://www.facebook.com/share/p/18LNEvYGyt/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności