Szkolny Konkurs Recytatorski
Dziś w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski „Spotkanie z wierszem”. Uczniowie zaprezentowali się wspaniale – każdy występ był pełen emocji, odwagi i pięknej interpretacji.
Jury miało nie lada wyzwanie – poziom był bardzo wysoki, a wybór zwycięzców sprawił ogromną trudność i niejedną zagwozdkę.
Do etapu gminnego w Sośnie zakwalifikowały się po dwie osoby z klas I–III oraz dwie osoby z oddziału przedszkolnego. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!
Wszyscy uczestnicy zasługują na wielkie brawa za wspaniałe przygotowanie i odwagę sceniczną.
Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła dyplomy oraz nagrody, dziękując uczniom za piękne występy.
https://www.facebook.com/share/v/18h5KiBtrZ/

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!