Tajemnica zaginionych książek
W naszej szkole odbył się spektakl teatralny "Tajemnica zaginionych książek", który miał na celu pokazanie:
*jaki wpływ mają gry komputerowe,
* jak radzić sobie w sytuacji zwycięstwa i porażki,
* nawiązywanie właściwych relacji rówieśniczych,
* jakie są konsekwencje nadużywania substancji psychoaktywnych,
* co oznacza zdrowy styl życia, dieta, aktywności fizyczna oraz uzależniwnia behawioralne.
Uczniowie mieli możliwość obejrzenia teatrzyku oraz wspólnej zabawy z aktorami.
Ten dzień będą wspominać bardzo miło.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!