Logo SP w Przepałkowie

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Ocena 0/5

Miło nam ogłosić zajęcie ll miejsca w eliminacjach gminnych Ogólnopolskigo Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w grupie młodszej oraz starszej.

Nasi dzielni zawodnicy najpierw rozwiązywali testy oraz krzyżówki przywiezione przez pana policjanta, a następnie odbyły się zadania sprawnościowe na rowerze - Tor przeszkód wyznaczony na boisku szkolnym.

 

Naszą szkołę w grupie starszej reprezentiwali:

1.Magda Piotrowska

2.Szymon Wolski

3.Weronika Dammer

4.Agata Zwiewka - zaw.rez.

 

Grupę młodszą reprezentowali:

1.Magdalena Łysek

2.Natalia Spałek

3.Adam Kozielecki

4.Tymon Minor

 

Były też wyróżnienia indywidualne dla najlepszych zawodników, które zajęli również nasi uczniowie: 

2 miejsce - Magda Piotrowska 

2 miejsce - Adam Kozielecki

 

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

https://www.facebook.com/share/p/1CkMPzPcSZ/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności