Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Miło nam ogłosić zajęcie ll miejsca w eliminacjach gminnych Ogólnopolskigo Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w grupie młodszej oraz starszej.
Nasi dzielni zawodnicy najpierw rozwiązywali testy oraz krzyżówki przywiezione przez pana policjanta, a następnie odbyły się zadania sprawnościowe na rowerze - Tor przeszkód wyznaczony na boisku szkolnym.
Naszą szkołę w grupie starszej reprezentiwali:
1.Magda Piotrowska
2.Szymon Wolski
3.Weronika Dammer
4.Agata Zwiewka - zaw.rez.
Grupę młodszą reprezentowali:
1.Magdalena Łysek
2.Natalia Spałek
3.Adam Kozielecki
4.Tymon Minor
Były też wyróżnienia indywidualne dla najlepszych zawodników, które zajęli również nasi uczniowie:
2 miejsce - Magda Piotrowska
2 miejsce - Adam Kozielecki
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!