Logo SP w Przepałkowie

Warsztaty florystyczne

Ocena 0/5

Wspaniały dzień dziś za nami. ✨️✨️♥️Dziś klasy 4-8 uczestniczyły w warsztatach florystycznych z profesjonalną florystką Panią Dorotą Eckert, która na co dzień zajmuje się układaniem niepowtarzalnych bukietów i wiązanek okolicznościowych pracując w kwiaciarni. Pod czujnym okien florystki uczniowie skomponowali piękne stroiki świąteczne, wykorzystując w tym celu podkłady z gąbką, gałązki świerkowe i inne ozdoby. Radości podczas pracy, było co nie miara. Po skończonych warsztatach z dziećmi, do dzieła wkroczyli rodzice, dziadkowie, Panie z KEiR, a także nauczyciele. Tradycją naszej szkoły jest wspólne przygotowywanie stroików na kiermasz świąteczny, który odbędzie się w piątek 13.12.2024r. Nastój świąteczny wszystkim nam się udzielił, a cenne rady i wskazówki florystki pozostaną niezapomniane. ❤❤Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. ♥️

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności