Wesołych Świąt
Po raz pierwszy od dawna w naszej szkole odbyło się wspólne, uroczyste świąteczne śniadanie.
Pani Dyrektor złożyła życzenia całej społeczności szkolnej łamiąc się symbolicznie opłatkiem. Prezenty rozdał przemiły gość, a na koniec wspólnie odśpiewaliśmy kolędy.
https://www.facebook.com/share/p/15zNhzntkm/
"Wesołych Świąt Wam życzymy, spokojnych, cichych dni,
Niech się zmieni Wasze życie, niech się spełnią proste sny..."
Niech słowa tej pięknej piosenki przeniosą nas w świąteczny nastrój.
Wesołych Świąt.
https://www.facebook.com/share/v/1K6XYcG8Nm/
https://www.facebook.com/share/v/193Z3tD8xY/

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!