Wiosenne prace
Dzieci z oddziału przedszkolnego z radością zaangażowały się w wiosenne prace ogrodnicze.
Wspólnie posadziły cebulki kwiatów lilii niskopiennej, rozpoczynając tym samym swoją małą przygodę z przyrodą. Teraz z niecierpliwością będą obserwować ich wzrost, ucząc się cierpliwości i troski o rośliny.
Już wkrótce sala wypełni się pięknymi kolorami, a unoszący się w powietrzu zapach kwiatów sprawi dzieciom wiele radości.
To nie tylko świetna zabawa, ale także cenna lekcja o naturze i jej niezwykłych przemianach.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!