Informujemy, że nasza szkoła włączyła się w zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Puszka na datki stoi w sekretariacie do piątku 17 stycznia. Liczymy na Wasze wielkie❤️❤️❤️ WOŚP
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!