Wystawa prac Zosi Kuzary
Prezentujemy kolejny talent malarski♥️
Uczennica klasy III Zosia Kuzara, nie tylko bardzo lubi czytać, pięknie śpiewać i grać na istrumentach, ale jest również utalentowana plastycznie.
Dlatego wczoraj w naszej szkole, odbyła się jej perwsza wystawa prac malarskich.
Prezentowane prace graficzne wykonane przez Zosię węglem, ołówkiem i pastelami zachwycają różnorodnością form i środków wyrazu. Delikatne szkice ołówkiem, wyraziste kontrasty węgla oraz miękkie, barwne pastele pokazują swobodę twórczą i odwagę w eksperymentowaniu z techniką.Każda praca odzwierciedla dziecięcą wrażliwość, spontaniczność i radość tworzenia.
Brawo Zosiu♥️♥️
Gratulujemy talentu i prosimy o więcej♥️

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!