11 listopada Święto Niepodległości
W miniony piątek w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Uczniowie zaprezentowali koncert pieśni patriotycznych, przypominając najważniejsze wydarzenia z historii naszej Ojczyzny oraz oddając hołd tym, którzy walczyli o wolność Polski.
W podniosłej atmosferze zabrzmiały takie utwory jak „Piechota” czy "Przybyli Ułani pod okienko".
Uroczystość była wyrazem pamięci, szacunku i dumy z polskiej historii oraz tradycji.❤️


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!