Święto Niepodległości
Święto Niepodległości w naszej szkole
W naszej szkole z dumą i wzruszeniem uczciliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem pocztu flagowego oraz wspólnym odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego– włączając się tym samym w ogólnopolską akcję Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”.
Mieliśmy zaszczyt gościć Sekretarz Gminy Sośno, Panią Iwonę Sikorską, której przemówienie miało ogromną wartość i głęboki przekaz. Pani Sekretarz oraz Dyrektor SP Przepalkowo Pani Marlena Steckiewicz przypomniały nam, jak ważne jest, by pielęgnować pamięć o historii, szanować wolność i kochać naszą Ojczyznę – Polskę. ❤️
Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali wiersze i pieśni patriotyczne, a prowadzący w piękny sposób przypomnieli nam trudną, ale chwalebną drogę Polaków do niepodległości. Każde słowo, każdy dźwięk niósł ze sobą emocje, dumę i wdzięczność wobec tych, którzy walczyli o wolną Polskę.
To był wyjątkowy dzień – pełen refleksji, wspólnoty i miłości do Ojczyzny. ❤️
https://www.facebook.com/share/v/1ZD9aX4bQG/
#SzkołaDoHymnu


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!