Walentynki
Dziś w naszej szkole panowała prawdziwa atmosfera miłości i przyjaźni! Wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy wzięli udział w obchodach Walentynek. Kartki z życzeniami, zrywki, słodki poczęstunek, uśmiechy na twarzach i mnóstwo pozytywnej energii – to wszystko sprawiło, że ten dzień był wyjątkowy. Wspólne świętowanie, zabawy walentynkowe, a także serca pełne ciepła zbliżyły nas do siebie jeszcze bardziej. ❤️ Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego cudownego dnia! #Walentynki2025 #MiłośćiPrzyjaźń #SzkołaPełnaCiepła"
https://www.facebook.com/share/v/15u7CvzBqF/
https://www.facebook.com/share/v/154m8o2jkR/


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!