Trzymaj Formę
❤️Dbajmy o nasze serca nie tylko w WALENTYNKI.
Oto prosty przepis na zdrowe serce:
Właściwe odżywianie (warzywa, owoce, woda do picia ), aktywność fizyczna w jakiejkolwiek formie, odpowiednia ilość snu, higiena osobista, dużo uśmiechu, dobre relacje z otoczeniem i gotowe! Pamiętaj! „Trzymaj formę!” to program, który już kolejny rok przybliża naszym uczniom najważniejsze informacje dotyczące zdrowego i aktywnego stylu życia, ale w przystępny i ciekawy sposób.
https://www.facebook.com/share/p/1B29cZ4xsa/


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!