Gminne obchody Święta Niepodległości
W dniu 11 listopada uczniowie naszej Szkoły Podstawowej w Przepałkowie wraz z panią dyrektor Marleną Steckiewicz oraz przedstawicielami Grona Pedagogicznego i Rady Rodziców wzięli udział w uroczystościach w Gmina Sośno związanych z Odzyskaniem przez Polskę Niepodległości.
https://www.facebook.com/share/p/1DUtvtgcfu/
https://www.facebook.com/share/p/1H7TWnWLF9/


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!