Dziękujemy
Z ogromną radością i wdzięcznością chcemy podziękować Pani Bogumile Przybysz za przepiękne, pełne ciepła i humoru malunki przedstawiające postacie z książki René Goscinny ,,Mikołajek", które pojawiły się na ścianach naszej szkoły.
Każdy z tych obrazów wnosi do naszego budynku coś wyjątkowego — kolor, uśmiech, lekkość i dziecięcą radość.
Dzięki Pani talentowi i ogromnemu zaangażowaniu korytarze stały się miejscem bardziej przyjaznym, inspirującym i po prostu… magicznym. ✨
Dziękujemy za czas, serce i pasję, które zostały włożone w każdy detal.�Sprawiła Pani uczniom, nauczycielom i całej społeczności szkolnej ogromną przyjemność.
Dziękujemy również Pani Aleksandrze Kostkowskiej, która pomagała pani Bogusi przy wykonywaniu prac.
???? To, co Pani stworzyła, zostanie z nami na długo — i codziennie będzie wywoływać uśmiech.
Dziękujemy!�— Społeczność SP Przepalkowo


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!