Logo SP w Przepałkowie

Dziękujemy

Ocena 0/5

Z ogromną radością i wdzięcznością chcemy podziękować Pani Bogumile Przybysz za przepiękne, pełne ciepła i humoru malunki przedstawiające postacie z książki René Goscinny ,,Mikołajek", które pojawiły się na ścianach naszej szkoły.

Każdy z tych obrazów wnosi do naszego budynku coś wyjątkowego — kolor, uśmiech, lekkość i dziecięcą radość.

Dzięki Pani talentowi i ogromnemu zaangażowaniu korytarze stały się miejscem bardziej przyjaznym, inspirującym i po prostu… magicznym. ✨

Dziękujemy za czas, serce i pasję, które zostały włożone w każdy detal.�Sprawiła Pani uczniom, nauczycielom i całej społeczności szkolnej ogromną przyjemność. 

Dziękujemy również Pani Aleksandrze Kostkowskiej, która pomagała pani Bogusi przy wykonywaniu prac. 

???? To, co Pani stworzyła, zostanie z nami na długo — i codziennie będzie wywoływać uśmiech.

Dziękujemy!�— Społeczność SP Przepalkowo

https://www.facebook.com/share/r/1TENmJf5Zn/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności