Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
Kolejny rok z rzędu nasz szkoła przyłączyła się do obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.
Uczniowie klas 3-8 wzięli udział w internetowym egzaminie sprawdzającym znajomość działań mnożenia i dzielenia, rywalizując o jak najlepsze czasy. Do rozwiązania było 5 przykładów. Najszybszy uczeń z klasy 7 rozwiązał te przykłady w czasie 18 sekund.
Uczniowie młodsi na zajęciach świetlicowych mieli okazję rozwiązywać matematyczne łamigłówki.
Dużo radości wszystkim uczniom sprawila zabawa w kolorowe pola z wykorzystaniem Kart Grabowskiego. Uczniowie z bitwach na prawidłowe odpowiedzi pokonywali ścieżkę złożoną z kolorowych krążków. Wygrywała osoba, która jako pierwsza pokonała cała trasę.
Dobra zabawa i matematyczne potyczki udowodniły, że nauka wcale nie musi być nudna.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!