Andrzejki
Tradycyjnie, jak co roku pod koniec listopada świętuje się "Andrzejki". Zwyczaj ten kojarzy się głównie z wróżbami, przepowiadaniem przyszłości i dobrą zabawą. Z tej okazji uczniowie pod opieką swoich wychowawców zorganizowali imprezy klasowe. Był to czas integracji, wspólnych rozmów i zabaw. Nie zabrakło szukania imienia ukochanej osoby, lania wosku czy losowania wróżby dotyczącej przyszłego zawodu. Były też wspólne gry i zabawy przy muzyce. Wszyscy potraktowaliśmy ten dzień jako świetną integracyjną zabawę.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!