Logo SP w Przepałkowie

Andrzejki

Ocena 0/5

Tradycyjnie, jak co roku pod koniec listopada świętuje się "Andrzejki". Zwyczaj ten kojarzy się głównie z wróżbami, przepowiadaniem przyszłości i dobrą zabawą. Z tej okazji uczniowie pod opieką swoich wychowawców zorganizowali imprezy klasowe. Był to czas integracji, wspólnych rozmów i zabaw. Nie zabrakło szukania imienia ukochanej osoby, lania wosku czy losowania wróżby dotyczącej przyszłego zawodu. Były też wspólne gry i zabawy przy muzyce. Wszyscy potraktowaliśmy ten dzień jako świetną integracyjną zabawę. 

Galeria zdjęć

468663452_556120907276681_5962732556889822699_n 468723485_556121577276614_2653445122817297532_n 468733222_556119660610139_472056882389445564_n 468799879_556121720609933_190737625329026066_n 468802083_556121837276588_2141048954644578111_n 468813027_556120950610010_3403050510471539463_n 468888378_556119663943472_5257147395614963793_n 468949778_556121870609918_7809444015659984207_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności