Apel z okazji Zmartwychwstania Pańskiego
We wtorek 31 marca w naszej szkole, odbył się Apel z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
W przedstawieniu z tej okazji wzięły udział dzieci z zerówki oraz z klas I, III i V. W tym roku tematyka poświęcona była podkreśleniu wartości pracy i odpoczynku, który jest odpowiedzią na III przykazanie Dekalogu: „Pamiętaj abyś dzień święty święcił”.
Uczniowie w swoim przedstawieniu przenieśli nas w kosmos pokazując jak ważny jest dzień wolny od pracy tj. niedziela, która staje się dniem wytchnienia, radości i bycia razem.
Brawa dla wszystkich.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!