U przedszkolaków
W naszym oddziale przedszkolnym było bardzo pracowicie i kolorowo!
Najpierw dzieci z wielkim zaangażowaniem malowały swoje domki. Każdy z nich był wyjątkowy – pełen barw, kreatywnych pomysłów i dziecięcej wyobraźni. Nie brakowało uśmiechów i dumy z własnych dzieł! ✨
Następnie przyszedł czas na małych ogrodników. Dzieci posadziły przed swoimi domkami rzeżuchę, ucząc się przy tym, jak dbać o rośliny i obserwować ich wzrost, który jest już widoczny i ozdobi stoły w domach dzieci na Wielkanoc.
To było pełne radości, nauki i wspólnej zabawy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!