Logo SP w Przepałkowie

U przedszkolaków

Ocena 0/5

W naszym oddziale przedszkolnym było bardzo pracowicie i kolorowo! 

 

Najpierw dzieci z wielkim zaangażowaniem malowały swoje domki. Każdy z nich był wyjątkowy – pełen barw, kreatywnych pomysłów i dziecięcej wyobraźni. Nie brakowało uśmiechów i dumy z własnych dzieł! ✨

 

Następnie przyszedł czas na małych ogrodników. Dzieci posadziły przed swoimi domkami rzeżuchę, ucząc się przy tym, jak dbać o rośliny i obserwować ich wzrost, który jest już widoczny i ozdobi stoły w domach dzieci na Wielkanoc.

 

To było pełne radości, nauki i wspólnej zabawy.

https://www.facebook.com/share/p/1BmjLeV7T8/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności