Bezpoeczne wakacje
Bezpieczne wakacje – zajęcia edukacyjne w oddziale przedszkolnym i szkole podstawowej.
W ostatnich dniach przed wakacjami dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli w zajęciach poświęconych zasadom bezpiecznego wypoczynku.
Podczas spotkania dzieci obejrzały film edukacyjny oraz prezentację multimedialną, dzięki którym przypomniały sobie najważniejsze zasady bezpieczeństwa podczas wakacji – nad wodą, w górach, na drodze,u podczas zabaw na świeżym powietrzu oraz kontaktów z nieznajomymi.
Na zakończenie zajęć uczestnicy utrwalili zdobytą wiedzę, kolorując tematyczne rysunki związane z bezpiecznym spędzaniem i przede wszystkim bezpieczniewolnego czasu.
Mamy nadzieję, że zdobyte informacje pomogą dzieciom spędzić wakacje radośnie, aktywnie. Życzymy wszystkim słonecznego wypoczynku oraz wielu niezapomnianych przygód! ☀️

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!