Dziękujemy Radzie Rodziców
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zakup gier podłogowych na szkolny korytarz!
To wspaniała inicjatywa, która nie tylko uatrakcyjni przerwy, ale także zachęci dzieci do ruchu, wspólnej zabawy i integracji.
Dzięki Waszemu wsparciu nasza szkoła staje się jeszcze bardziej przyjaznym i radosnym miejscem.
Dziękujemy!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!