Walentynki
Walentynki w szkole to nie tylko czerwone serduszka i anonimowe listy, ale przede wszystkim doskonała okazja, by po prostu być dla siebie miłym.
W codziennym biegu między lekcjami a sprawdzianami często zapominamy, jak wielką moc ma zwykłe „fajnie, że jesteś”.
Pamiętajmy, że każdy zasługuje na ciepłe słowo. Bądźmy dla siebie życzliwi, bo dobre słowa to najprostszy prezent, jaki możemy komuś podarować.❤️


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!