Logo SP w Przepałkowie

Walentynki

Ocena 0/5

Walentynki w szkole to nie tylko czerwone serduszka i anonimowe listy, ale przede wszystkim doskonała okazja, by po prostu być dla siebie miłym. 

W codziennym biegu między lekcjami a sprawdzianami często zapominamy, jak wielką moc ma zwykłe „fajnie, że jesteś”.

Pamiętajmy, że każdy zasługuje na ciepłe słowo. Bądźmy dla siebie życzliwi, bo dobre słowa to najprostszy prezent, jaki możemy komuś podarować.❤️

https://www.facebook.com/share/r/14XWFP8kyu8/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności