Logo SP w Przepałkowie

Dziękujemy za boisko

Ocena 0/5

Dziękujemy za boisko! 

 

Mamy przyjemność poinformować, że zakończyliśmy prace nad naszym nowym boiskiem. Z tej okazji chcielibyśmy bardzo podziękować sponsorom za przekazane fundusze:

???? Koło Łowieckie nr 13 Słonka, Włościbórek 

???? Margarita logistik, Małgorzata i Mateusz Kiedrowicz

???? Bank Spółdzielczy w Więcborku

???? Festyn szkolny- mieszkańcy

 

Oczywiście cała inicjatywa była przy współpracy naszego największego sponsora Sołectwo Przepałkowo, za co serdecznie dziękujemy sołtysowi panu Michałowi Dominiakowi, radzie sołeckiej oraz radnemu panu Mirosławowi Dominiakowi. 

 

Dziękujemy za Wasze wielkie serca 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności