Szkoła Bezpieczna w Sieci
Nasza szkoła otrzymała certyfikat potwierdzający udział w I edycji programu "Stacja Galaxy. Szkoła Bezpieczna w Sieci".
Celem programu jest kształtowanie odpowiedzialnej postawy dzieci i dorosłych w cyfrowym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania mobilnych urządzeń.
Program jest skierowany do dzieci w młodszym wieku szkolnym, ich rodziców/opiekunów, a także nauczycieli szkół.
Przed nami II edycja ww. programu.
koordynator programu


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!